Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha kiveszem teknősöm?

Ha kiveszem teknősöm?

Figyelt kérdés
Ha teknősöm kiveszem, akkor meddig hagyhatom kint a szobába ?? ? :D

2012. jún. 7. 18:10
 1/3 anonim ***** válasza:

attól függ mekkora. ha még pici inkább végig tartsd rajta a szemed, mert az első útja valamilyen búvóhely keresése lesz. egyszer az enyém hat centis korába bemászott a fotel alá, a másik (ugyanakkora) meg eltűnt, és makk egészségesen egy hét múlva került elő a könyvek közül. úgy megijedtem. ... azóta nem engedtem ki őket.

de amúgy azt mondják, hogy nagyon szeretnek a házban bóklászni, csak oda kell figyelni. :)

2012. jún. 7. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Én minden este kaja után kirakom őket és kb egy órát szoktak mászkálni a lakásban.

De ha muszáj nagyon sokáig kibírják.

2012. jún. 7. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
Az enyémek 15 éve szabadon kószálhatnak a lakásban. Nem buta jószágok, ha érzik, hogy esni fog bejönnek az erkélyről, ha elfáradtak szintén. Nyáron csak éjszakára jönnek be, de az sem kötelező, ha van kint "medencéjük" (mélyebb virágalátét)
2012. jún. 7. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!