Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A terrárium mérete mennyiben...

A terrárium mérete mennyiben befolyásolja az ékszerteknős növekedését? Szóval ha nem elég nagy neki akkor abba maradhat a növekedés? Egyenlőre egy 50 literes van és lassan két éves a teki!

Figyelt kérdés

2012. jún. 8. 10:58
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem marad abba. Tapasztalat.

Éppen csak meg tudott fordulni a tekim a terkóban. Sajnos a szüleim nem engedték a nagyobb terrárium beszerzését, így nehéz szívvel, de elajándékoztam. :(

2012. jún. 8. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Már elajándékoztad? Én tudok olyat aki a kerti tavába nagy tekit keres, ott biztosan jól érezné magát. Vegyél inkább kis teknőst, az úgyis jobban érzi magát 50L-ben amíg meg nem nő.


Vagy ajánlom még a törpe tarisznyarák tartását, nekik is terrárium kell és nagyon vicces és okos állatok, nekem van 2, tök jófejek:)) és ha jól tartod őket 50 L-ben akár már kisrákjaik is lehetnek, nagyon cukik:)


[link]

2012. jún. 8. 11:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Hát nekem már két éves úgyhogy nem akarok mást venni 17 cm-es, amúgy szerinted az jó méret egy két éves nőstény ékszertekihez vagy kicsi? Eléggé kezdi kinőni azt a kis 50 literest aztán, csak egy hónap múlva tudok neki venni nagyobbat, azért kérdeztem hogy attól eltekintve ugyanúgy nő, csak nem fog elférni, vagy pedig abba marad a növésben mint az aranyhalak??
2012. jún. 8. 13:29
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem befolyásolja a növekedését, láttam már több nagy tekit kis helyen megnőni nagyra.
2012. jún. 8. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!