Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyit adhatok enni a kb.8-9c...

Mennyit adhatok enni a kb.8-9cm testhosszú sárgafülű ékszerteknősömek?

Figyelt kérdés
nem azt kérdezem hogy hány naponta hanem azt hogy akkor mennyit. Mármint mennyi halat és szárazkaját stb...

2012. jún. 11. 15:54
 1/4 anonim válasza:
Szerintem adj neki bőven, majd annyit eszik, amennyi neki jól esik. (Nem értek hozzájuk, csak józan paraszti eszemmel gondolkodom.)
2012. jún. 11. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
eddig nagyjából ugy is tettem de nagyon falánk és ha túl sokat etetem akkor valami májbetegsége lesz ,vagy mifene
2012. jún. 11. 16:03
 3/4 AlanLoyd ***** válasza:
Hi, adj neki annyi fagyasztotthalat, amennyit néhány perc alatt megeszik. Ezt úgy tudod felmérni, hogy kezdetnek beteszel neki mondjuk 4-5 darabot, és ha mindezt kivégezte, akkor nyújts neki a kezedből egyeket addig, amig már nem eszi meg. Így tudod tudod meg, hogy kb mi a fejadagja :)
2012. jún. 11. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:

A teknős fej-nyak méretének megfelelő mennyiségű kaja elegendő kellene hogy legyen. De szerintem ne adj neki szárított vackokat. Abban nincs semmi vitamin, meg tápanyag. Csak fagyasztott kishallal etesd 2-3 naponta!

Viszont ha 2-3 naponta eteted, annyit adj, amennyit jóízűen megeszik. Majd ő tudja, hogy hol az elég. Feltéve, hogy eddig nem volt túletetve....

2012. jún. 27. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!