Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ő csak annyit eszik amennyit...

Ő csak annyit eszik amennyit kíván vagy ha adok neki enni azt mind megeszi? Ha kiszedem kicsit a vízből sétálni lesz baja?

Figyelt kérdés
Kaptam egy teknőst 8-10cm között van és vízben él. Életemben nem volt még és fogalmam nincs mit kell vele csinálni. (Nem állatboltból van, hanem a gazdája a szomszédom volt és meghalt..)

2012. jún. 11. 21:32
 1/4 anonim ***** válasza:
2012. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Milyen teknős?

Az enyémek csak annyit esznek,amennyi jól esik,ha nem kell ott hagyják, sőt kb két hetente van egy egy nap, mikor egyáltalán nem esznek. nyugodtan kiteheted néha a lakásba sétálni,csak figyelj, mert mindenhova bebújik, felmászik.

2012. jún. 12. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
[link] erre hasonlít, de nem vagyok benne biztos hogy ugyan az a fajta. Köszönöm a választ most megnyugtattál. (Nem akartam túl etetni. (De ha csak annyit eszik amennyit kíván akkor jó.)
2012. jún. 12. 20:14
 4/4 anonim válasza:

2-3 naponta kell neki enni adni, de csak fagyasztott halat! A szárított vackokat felejtsd el! Esetleg vízinövényeket tehetsz még be neki. Azt is meg fogja enni nagy valószínűséggel.

Ha 2-3 naponta adsz neki enni, egyen annyit, amennyi jól esik neki. Különben mennyiségben az ideális a fej és a nyak méretével megegyező mennyiségű kaja lenne. Persze van, amelyik többet eszik. Attól függ az előző gazdája mennyire etette túl...

2012. jún. 27. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!