Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen állatokat ajánlotok...

Milyen állatokat ajánlotok egy 84 l-es (70x30x40-eredetileg akvárium) aquaterráriumba?

Figyelt kérdés

Az objektumban nagyon meleg lesz és teletömöm növényekkel.

Mindenféle lehetőség érdekel(szeretnék minden lehetőséget szemügyre venni), az anyagi helyzetem azonban erősen korlátozott ezért szeretném, ha az árakat is feltüntetnétek.

Előny, ha együtt tartható neonhalakkal, de nem feltétel.

Eddig gekkókban és gőtékban gondolkodtam, de írhattok ízeltlábúakat(pókot ne) is.

Mindenképpen ragadozó kéne(nyilvánvaló okokból kifolyólag) és vegyétek figyelembe, hogy eléggé kezdő vagyok(eddig halakat tartottam -sokat- és most van egy madárpókom - 4 éve).



2012. jún. 17. 23:11
 1/4 anonim válasza:
anyósodat, biztos jól ellene
2012. jún. 18. 01:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Törpe karmosbéka


Gekkót nem lehet víz alá tenni - az szárazföldi.

2012. jún. 18. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi, de valójában arra volnék igazán kíváncsi, hogy melyek azok az állatok amik kedvelik a magas páratartalmat és a meleget(télen is).
2012. jún. 18. 14:00
 4/4 A kérdező kommentje:
Ja, és a szárazföldieknek(pl. gekkó) is lesz elég helyük.
2012. jún. 18. 14:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!