Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ilyen színű királypitont hol...

Ilyen színű királypitont hol tudnék venni?

Figyelt kérdés
[link]
2012. jún. 25. 15:27
 1/5 anonim ***** válasza:
Az ilyen különleges színű hüllőknek az árai forintban milliós nagyságrendűek és Magyarországon nem is igen találkozni ilyenekkel. Egyébként valószínűleg pont ilyen példány nem is létezik több, de amint mondtam az árak horribilisak.
2012. jún. 25. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
:// köszi
2012. jún. 26. 08:11
 3/5 A kérdező kommentje:
De létezik :D Piebald királypiton ;)
2012. júl. 16. 16:22
 4/5 rabidfox1990 válasza:

Piebald P.regius 750-1300 euro, attól függően hím vag nöstény illetve mennyi idős. NZ12-es hímek a legolcsobbak.

legközelebb Bécsben beszerezhetők, vagy Ny-Európa :)


de Normal het. piebald már 50-150 euroért is beszerezhető, ezek csak hordozzák a recessziv gént, két 100% hetero esetén, a szaporula 25% piebald, 75% normal het. piebald lesz.


persze miért pont te szaporitanád le? nem olyan egyszerü az mint az ember elképzelni -.-

2012. júl. 22. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Kösz,de én csak venni szeretnék/szerettem volna,de nem én akartam tenyészteni -.-
2012. júl. 25. 10:12

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!