Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ti kihasználnátok?

Ti kihasználnátok?

Figyelt kérdés

A tesóm akart építeni eg yosb terrériumot de végül megunta és azt monta nyugodtan használjam fe de nekem van már 2 működő terráriumot ugyanakkor akartam már rég egy sisakos kaméleont!

Szerintetek?


2012. jún. 25. 19:59
 1/8 A kérdező kommentje:
OSB. Bocsi :)
2012. jún. 25. 20:01
 2/8 anonim ***** válasza:
Le tudnád ezt írni érthetően is? csak halvány sejtésem van arról, hogy mit is akarsz. Vagy gyorsírásban írtad?
2012. jún. 25. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Hát ha fenn tudod tartani mi egymás akkor használd.
2012. jún. 25. 20:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
OSB ? mi az ?
2012. jún. 25. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
ja utánanéztem , sztem muszáj hogy legalább egyik fele üveg legyen ,
2012. jún. 25. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Hát én is csináltam (bútorlapból) nagy vitrint, hogy az csak az elején volt egy plexi lap. Aztán bevontam öntapadős fóliával belülről az egészet, hogy bírja a párát ha bespriccelek vizet. Bírta is. Jó volt. A teteje pedig teljesen nyitott volt, mert nem volt rácsom, de odáig nem tudott felmászni a kaméleon, mert 150 cm magas volt az egész, és a faágak csak olyan 1 méteres hosszúak voltak benne (bár egyszer kimászott a lámpa drótján, úgyhogy azt utána felülről lógattam be, hogy a drót kívül legyen)
2012. jún. 25. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Egyébként a sisakos kaméleon nagyra nő és 2 évesen már elég sokat eszik. Egyszer kiszámoltam és az jött ki, hogy több mint havi 5 ezret költök a kajájára.
2012. jún. 25. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hja és most madagaszkári nappaligekkóm van, őt jobban szeretem, tovább él, kedvesebb és harmad annyit kajál még mindig, pedig mostmár 3 éves.


Szóval ha anyagilag nem állsz túl jól, akkor én nem ajánlom a kaméleont. Max ha tenyészted otthon a tücsköt is mellé.

2012. jún. 25. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!