Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknősnapozó házilag CD tokból?

Teknősnapozó házilag CD tokból?

Figyelt kérdés
120 L -es aksit szeretném 2 szintre bontani h. alul minél több úszási lehetőség legyen, felül pedig száraz napozó. Egy műanyag CD tokból meg lehet ezt csinálni? Mert arra gondoltam h. valahogy odabiggyesztem, és köveket ragasztok rá h.ne tudja letúrni a teki. Sziloplast megtartja a tokot az üvegen + a kavicsokat a tokon? Vagy mivel próbálkozzak?
2012. jún. 29. 22:26
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem a CD tok plexiből.


Az üveget FBS szilikonnal szokták ragasztani de a plexihez nem ragad, leválik róla.


A plexit folyékony plexivel szokták ragasztani, ami UV fényre köt, tehát ha kiteszed a napra.. de szerintem az bonyolultabb.


Mért nem vágatsz inkább üveglapokat és abból építesz valamit? Pár száz Ft-ból levág neked az üveges ilyen kisebb vékony lapokat. Aztán veszel FBS-t barkácsboltban és tudod ragasztani.

2012. jún. 30. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Gondoltam üvegre is de azt hittem drágább mulatság, meg bonyolultabb ... köszi ... lehet mégis inkább üveg lesz :)
2012. jún. 30. 11:10
 3/3 anonim ***** válasza:

Minek üveg ha a műanyag is ugyanaz??:)

Az üveggel még több a macera mint a cd tokkal....

2012. júl. 11. 18:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!