Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van olyan teknős, amit be...

Van olyan teknős, amit be lehet tenni az akváriumba a halak közé, nem kell neki kimászó hely, nem nő nagyra, nem eszi meg a halakat és haltápot eszik?

Figyelt kérdés
Lényegében a törpe karmos béka teknős verziója érdekelne.

2012. júl. 4. 13:14
 1/8 anonim ***** válasza:

Szerintem nincs! :)

Mert kell neki kimászóhely, meg stb.. amúgy van egy teknős, aki a fenekán át lélegzik, de nem tudom mekkora..:) x"D

2012. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nem tudok olyanról, mert minden teki halat eszik és ki is mászik ha van rá lehetősége. A pézsma teki is kidugja a fejét levegőt venni.
2012. júl. 4. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Ilyen nincs!
2012. júl. 4. 13:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Lágy héjú teknős.(az enyéim a halakkal élnek és imádják a haltápot) :DD
2012. júl. 4. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Szerintem mindnek kell kimászó.. ameddig kicsi, addig sima parafával is meg tudod oldani, az úgyis a vízen - lehet állatkereskedésekben kapni..:) Arra ki tud mászni.
2012. júl. 6. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Ez egy hal tökéletes leírása... Csak szólok, ha csak haltáppal eteted, az állatkínzás.
2012. júl. 7. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
Igen .Nekem ilyen van közönséges pézsmateknős.Akvarisztikában vettem és ott is halakKal vannak együttMár 2 éve megvan és jól kijön a halakkal.Haltápot meg szereti de szoktam neki adni teknösnek való tabletát.
2012. júl. 30. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
ékszer teknőst azt lehet rakni akváriumba az egyik haverom úgy tartja
2012. aug. 11. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!