Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy nagy sikló bent van a...

Egy nagy sikló bent van a fürdőszobánkban 2 kicsivel az anyám elmondása szerint a falba van bent valami lyukban kicsit tartunk tőlük mi a teendő? Mit csináljunk? Bántanak ezek? Meg mivel kéne elkapni? és hogyan?

Figyelt kérdés
A válaszotokat előre is köszönjük
2012. júl. 20. 16:22
 1/7 anonim ***** válasza:
Ne aggódj, nem mérges kígyók ezek! :) Ha megfogod őket semmi bajod nem lesz tőle, csak büdi lesz a kezed! :D Nem tudom hogyan kellene őket előcsalogatni. Egyszer csak kijönnek onnan, akkor kapjátok el őket, fogjátok meg kézzel! :P
2012. júl. 20. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ooohhh add nekem, imadom a kigyokat <3 :)
2012. júl. 20. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
De nem merjük megfogni őket :(
2012. júl. 20. 16:26
 4/7 anonim ***** válasza:
Akkor kérj meg valakit, hogy fogja meg őket! :) én meg szoktam mikor a vízpartra-erdőbe megyünk a barátnőmmel..:D Ne féljetek tőlük, nem csinálnak semmit..:D Vagy, esetleg még úgy lehetne, hogy valami törölközőt rájuk dobtok, azzal viszitek ki! :)
2012. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Rakj rá egy dobozt csúztass alá valamit és már ki is viheted
2012. júl. 20. 16:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Állatvédő :) ***** válasza:
Ne féljetek ! Nem tudnak bántani :) de ha nem meritek , akkor zsák vagy háló .
2012. júl. 21. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Megharap b*zd meg és vérkígyóvá változol, és a telihold fényénél fogsz sziszegni xD, de am ne félj tőlük harapni lehet fognak de nem mérgesek :D
2012. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!