Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » ékszerteknős vagy házi egér?

ékszerteknős vagy házi egér?

Figyelt kérdés

2012. júl. 29. 15:52
 1/6 anonim válasza:
házi egér
2012. júl. 29. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim válasza:
0%
1. vagyok a tesomnak voltak teknősei és sok veke nagyon a macera meg vad
2012. júl. 29. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 Állatvédő :) ***** válasza:
Teknős : nem vad simán engedi hogy , simogasd a fejét . Imádnak sétálgatni meg tévézni :) egyszerű az etetésük , könnyű az akvárium kitakarítása . Kedves állatkák . Nem olyanok mint , a tévében . Ha kiszeded őket rohannak , sokszor futni kell utánuk :D Szeretik az emberek társaságát . Nagyon aktívak . Le se lehet állítani őket :)
2012. júl. 29. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
szerintem is teknős. :)) nagyon helyes állatok, ha kicsit utánnajársz a gondozásának, az után már könnyű lesz róla gondoskodni. szeretnek kint sétálgatni, és könnyen megérted, hogy mit akarnak. nem nehéz otthonos körülményeket kialakítani neki, rengeteg tanácsot találsz a neten, vagy kisállatkereskedésekben is. Szerintem a teki tuti befutó lenne, főleg ha szeretnél is egyet. :))
2012. júl. 30. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Na hát én a házban semmiképp se tartanék egeret még ha az olyan egér is amit így kell tartani mert tiszta meg minden de nekem akkor se jöjjön be egy egér a lakásomba.Amúgy ékszer teknős.
2012. júl. 30. 17:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 gagamama ***** válasza:
Szia ha allergiás vagy akkor nagyon nem ajánlott a házi egér meg az megharap meg éjszaka nem hagy aludni meg mindig ki akar majd szökni. A teknős meg aranyos és az akár 30 évig is elél és egyáltalán NEM vad hanem szelíd de tényleg elégé kényes állat.Meg sok pénzbe van.De az egér az csak néhány évig él aztán vehetsz másikat.
2012. júl. 31. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!