Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Miért változott meg a Királypi...

Miért változott meg a Királypitonom viselkedése?

Figyelt kérdés
Kb. fél éve van 2 irálypitonom(külön tartom őket), az egyik 40cm körül van nagyon pici és semmi gond nincs vele. A másik lassan eléri a 80 cm-t, eddig semmi gond nem volt vele, naaponta volt kézben kivéve amikor evett és utána ráhagytam még 2 napot. Most is evett rendesen, 2 nap múlva kivettem és megharapott. Másnap megint megpróbáltam kivenni, akkor nem harapott meg de láthatóan ideges volt. Ma megint ki akartam venni mert takrítani akartam a terráriumát és erre megint rámozdult a kezemre, éppen hogy nem harapta meg, nyilván hagytam a takarítást de nem tudom miért lett ilyen, eddig mindig nagyon nyugodt volt. Miért változott meg egyik napról a másikra?

2012. aug. 8. 13:22
 1/4 anonim ***** válasza:

Melegben mozgékonyabbak, meg lehet hogy vedleni akar, és ingerültebb.

Egyébként ez a természetes, ivaréréskor, és utána nehezebb kézhez szoktatni, mint kis korában.

Legyen mindig tiszta a kezed!

2012. aug. 8. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
oké, köszönöm
2012. aug. 12. 13:33
 3/4 anonim ***** válasza:

fájt a harapása?? nekem is van egy 1 méteres pitonom,még sosem harapott meg szerencsére :D de jó lenne tudni,hogy nagyon fáj-e? :S mihez lehet hasonlítani a harapását,/pl késsel elvágod stb/


köszi!

2012. szept. 2. 12:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Nem fáj igazán...

Csak egy pillanatra éreztem kb. 4 tűszúrásnyit de nem fáj

Amióta megharapott azóta egy kicsit sem félek ettől mert tudom h egyáltalán nem gond csak be kell kenni fertőtlenítővel

Nekem még néhány percig azért remegett a kezem de csak mert hirtelen jött és megijedtem :P

2012. szept. 7. 20:41

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!