Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Az baj, ha egyedül van a...

Az baj, ha egyedül van a teknősöm?

Figyelt kérdés
Van egy sárga fülű ékszerteknősöm, 1 éves lehet kb. Egyedül van, nem fog "bekattanni", mint pl. embereknél, hogy nincs mellette egy társ, és, hogy nem lehet kettesben valakivel? Ha rá jön a vágy, akkor mit csinál? Amúgy fiú teknősről van, szó. Normálisan viselkedik, meg foglalkozok vele.
2012. aug. 8. 18:13
 1/4 anonim ***** válasza:

szted ha bekattanna az miben nyilvánulna meg? :D elkezdene körbe körbe úszkálni az akváriumban? :DDD vagy hátrafeküdne és csapkodna? :DDD

nekem 2 teknősöm van de míg egyedül volt se unatkozott, legalábbis nem mondta... :D

na de komolyan, nyugi nemfog bekattanni csak adj neki sokat enni és szeretni fog :D

2012. aug. 8. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szerintem abban, hogy agresszív lenne, de lehet, hogy rosszul gondolom. Köszi a választ, megnyugodtam. :DD Meg a teknőske is.
2012. aug. 8. 18:19
 3/4 anonim ***** válasza:

nemlesz agresszív :D enyém 6 éves a nagyobbik a kisebbik 3 de nem akart még pározni a másikkal szóval :DDDDD sztem idővel te is szerezz be neki egy társat aztán jó..:D de nehogy két fiú legyen a végén:D bár akk is ellennének :D imádnivaló állat, nem panaszkodik sokat :D örülök h segithettem :D és néha teknősszemcseppel cseppents a szemébe h a klóros víztől ne dagadjon be neki :)

előző voltam :D

2012. aug. 8. 18:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
a teknősök alapjábavéve NEM társas lények. tehát nem lesz baja attól, hogy egyedül van. legyen neki szép nagy helye, kimászó, lámpa, néha tedd ki a lakásba sétálni, fürdőkádba nagyot úszni, vidd ki napozni, és semmi baja nem lesz. náluk a kanosság nem olyan, mint az embereknél, hogy depisek lesznek :D
2012. aug. 9. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!