Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nem eszik az ékszerteknősöm,...

Nem eszik az ékszerteknősöm, miért?

Figyelt kérdés
2 tekim van, és az egyik eszik, a másikat 1 hete kaptam kb. de most naponta vagy 2 falatot eszik, mindenféle kajából. Miért?:/ :D :D
2012. aug. 8. 20:39
 1/7 anonim válasza:
Volt, hogy a miénk 1 hétig nem evett semmit, amikor nyaralni voltunk, és a rokonokra bíztuk. Rájöttünk, hogy nem szereti, ha nézzük evés közben, így hát beszórtuk neki a kaját és otthagytuk pár percre, amíg végzett:)
2012. aug. 8. 20:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Aha, csak aza baj, h 2en vannak és akkor a másik megeszi előle. De akkor lehet kiveszem őt addig, míg megeszi az első:D köszii(:
2012. aug. 8. 21:48
 3/7 anonim ***** válasza:
mivel eteted őket?
2012. aug. 9. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
hal, száraz, parizerfélével, meg gyümölccsel, zöldséggel is próbáltam.:/
2012. aug. 10. 12:34
 5/7 anonim ***** válasza:
akkor ezeket cseréld le CSAK halra (kisállatkereskedésben kapható fagyaszott hal), és ennyi. ha nem eszik, nem baj. fog, az éhség nagy úr. de ne kezdj el mindenféle szart felajánlan neki!
2012. aug. 10. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Melmel ***** válasza:

apró hallal etesd!!! ez a fő eleségük, minden benne van amire szükségük van!

a zöldség és gyümölcs kiegészítésnek jó. tudom ajánlani étvágytalanságra : JBL Aqua vitamint. nekem 15 tekim van, előfordulnak hasonló esetek ez segíteni szokott, ha végképp nem akar enni semmit.a használati utasítás szerint az eleségre kell csepegtetni, de ha nem eszik akkor enyhén felhígítom, felszívom egy kisméretű fecskendőbe(tű nélkül!!!)kicsit megbögdösöm hogy kinyissa a száját és befecskendezem a szájába. megvárom még nyel, majd visszateszem a vízbe. ezt megismétlem reggel és este, közben napközbe bedobok neki 1db halat,hogy lássam eszik-e.pár nap után enni fog.ha egy hétnél tovább tart az állapot, vagy rosszabbodik, mindenképpen vidd orvoshoz!!!

2012. aug. 11. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Köszi, köszönöm(:
2012. aug. 11. 21:23

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!