Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A tarajosteknősöm egy ideje...

A tarajosteknősöm egy ideje nem nyitja ki a szemét. Állatorvoshoz minden nap vittem, semmi változás. Miért?

Figyelt kérdés

Nos... A helyzet az, hogy amióta ilyen, azóta vittem orvoshoz. Kapta a szurikat, szemcseppet. Semmi változás. Amelyik szemét félig kinyitottam, már azt se.

Nincs bedagadva, egyszerűen nem nyitja ki.

Akinek volt hasonlóval gondja az tudna segíteni? Nagyon aggódom érte!



2012. aug. 12. 20:45
 1/5 geobarbi ***** válasza:
Hüllőszakértőhöz vidd a tekit, ne sima állatorvoshoz, ők hajlamosak szurkálni nekik a vitamininjekciókat agyba főbe.. Ha mást nem, egy telefon erejéig, elmondod, hogy mi volt, milyen kezelésen esett át, és megkérdezed, hogy ajánlott-e elmenni hozzá.
2012. aug. 12. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

Igen, a baj az, hogy itt nincs szakértő. Bár, akihez a héten viszem, dokihoz, az ért hozzájuk.

Most ránéztem, adtam több időt neki enni és kicsit kinyitotta az egyiket...

Talán várok 2 napot, aztán újra cselekszem. Nem akarom kínozni a dokikkal. Már nekem fáj.

2012. aug. 12. 22:27
 3/5 geobarbi ***** válasza:
:( megértelek, csak tudod pont ennek ezer féle oka lehet. Melyik megyében élsz?
2012. aug. 12. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Bács-Kiskun
2012. aug. 12. 22:54
 5/5 geobarbi ***** válasza:

Ezek közül válogass:


Állatorvosi Rendelő

Baja, Árpád tér 6.

Tel.: (79) 324 347


Állatorvosi Ambulancia és Állatpatika

6500 Baja, Dombos utca 4.

Tel: (79) 322963.


Főállatorvosi Hivatal

állatorvos

Baja, Szabadság út 22.

2012. aug. 12. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!