Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ha görög teknőst akar a...

Ha görög teknőst akar a gyerek, akkor mire számítsunk? Büdös? A kakija mekkora? Száraz vagy folyós fajta?

Figyelt kérdés
okoskodókat nem kérek akik szerint nem való gyereknek, meg ilyenek, hiszen ezzel is úgy fogok járni úgyis mint a kutyával, hiába a gyerek akarta, a végén az enyém lesz:)

#teknőskaki
2012. aug. 14. 17:07
 1/8 geobarbi ***** válasza:
100%
Ha végül úgyis nálad végzi, és ennek örülsz is, akkor biztosan vagy annyira felelős állattartó, hogy nem a gyakorikérdéseken tudakolod ezt ki.
2012. aug. 14. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Hát véleményem szerint a kakikérdésnek és a felelősségnek nem sok közük van egymáshoz, google-n semmilyen információt nem találok a görögteknősök végbél termékéről, gondoltam, itt biztos találok olyat aki már látott ilyen típusú bélsarat... Sokban befolyásolja a döntésemet ez a kérdés, kutyám azért nincsen mert undorodom az olyan gazdiktól akik otthagyják az utcán, kertes házra pedig nem futja, de én a félkemény, folyós gőzölgő büdös fekáliát meg nem fogom még kesztyűben sem, ellenben a tengerimalacaim kakiját csak fel kell csipegetni a földről... nem tartási tanácsokat kértem, nyilván nem itt a sok troll között fogok, akik még egy ilyen egyszerű kakis kérdésből is felelősségi vitát nyitnának, hanem inkább a tenyésztőtől akitől vásárolok, de annak, hogy egyáltalán eljussak a tenyésztőig előfeltétele hogy megtudjam milyen típusú kábelt fektetnek ezek a teknősök...
2012. aug. 14. 18:05
 3/8 A kérdező kommentje:
ui.: van kutya igen de nem én sétáltatom hanem asszony, de engem tart a falkavezérnek és itthon csak engem követ folyton, az én pénzemet eszi, tehát az enyém:)
2012. aug. 14. 18:08
 4/8 anonim ***** válasza:
83%

"De én pénzemet eszi..."pfff...

Mivel TE minden itt lévő embert trollnak tartasz,ezért szerintem ilyen emberektől még ezt a jelntéktelen dolgot se kérdezd meg,fordulj inkább a tenyésztőhöz!!!

Mindenki jobban jár!

Üdv.:egy troll kutya-és görögteknős tartó.

2012. aug. 14. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 A kérdező kommentje:
azt hiszem tényleg eltévedtem, mert itt komoly gondok vannak a szövegértéssel...
2012. aug. 14. 22:59
 6/8 anonim ***** válasza:
100%
a görög teknős ürülékének állaga változó. Függ hogy kap vizet vagy nem, milyen gyümölcsöket, illetve parékat kap, tyúkhúr, pitypang, lóhere, útifüvek, paradicsom, uborka, szilva, dinnye... néha lehet egy kis tejes kenyér meg tojásfehérje a kálcium igénye miatt. ha vizet teszel elébe, arra okvetlen figyelni, hogy a hátára fordulva se fulladjon bele, mert akár az 1 centis víz is végzetes lehet. Szűretlen napfényt pedig minden mennyiségben... Jah, és igen, elég büdös is tud lenni, fiatalokra még nem jellemző, de mivel 100 évig is elélhet nem rövid távra lesz a család kedvence, és a felnőttek már tudnak produkálni...
2012. aug. 15. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
köszönöm szépen:)
2012. aug. 15. 22:27
 8/8 anonim ***** válasza:
Nálunk a nagyok a kertben élnek, a kicsik pedig bent terráriumban. Egyaránt félig híg az ürülékük, és kint nem érződik, de bent be tud büdösödni. A nagyok még pipiskednek hogy minél kevésbé koszolják össze magukat, de a picik ügyetlenek, belemásznak, szóval rendszeresen csupa kakisak...sűrűn mosom meg őket hogy ne legyenek csúnyák
2012. szept. 4. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!