Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szakállas Agámának szoktak...

Szakállas Agámának szoktak csinálni kültéri ketrecet, bent lehetne tartani ugyan ilyesmi fajta ketrecben, ahol természetesen meg van neki az UV lámpa és a melegedő hely is?

Figyelt kérdés

2012. aug. 17. 19:36
 1/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem lehet rossz neki, természetes is, meg minden, csak szerintem nagyon hidegben azért neki is a lakásban a helye. Amíg pici, szerintem ne nagyon tedd ki szélsőséges időjárásnak.
2012. aug. 26. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Tehetsz még bele egy vastag faágat is, arra fel tud mászni :) tuti nem lesz semmi baja.
2012. aug. 27. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nyáron nyugodtan kiteheted egy szökésbiztos tágas ketrecbe. A természetes napfény mindenféle mesterséges világításnál jobb. Ha elég meleg van, akkor éjszakára se kell bevinned.

Az alja is dróthálóból készüljön, hogy ki ne ássa magát.

Ttehetsz bele köveket, meg mindenféle búvóhelyet. Próbálkozhatsz mindenféle pozsgások beültetésével is.

2013. ápr. 29. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!