Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit tartanál SZÁRAZFÖLDI vagy...

Mit tartanál SZÁRAZFÖLDI vagy VÍZI teknőst? felszereléssel, terkóval, állattal eggyütt mennyibe kerül?

Figyelt kérdés
2012. aug. 22. 07:57
 1/2 anonim ***** válasza:

nekünk szárazföldi van, a tartási költsége a nullával egyenlő:) teraszon lakik (zárt, van árnyék is), megvan 27 éve, így gondolom, neki is jó:D

salátát eszik, néha gyümölcsöt, vagy ha "sétálni" visszük, ott mindenféle füvet

azt giszem, kirgíz teknős a neve, illetve fajtája, az árát nem tudom

2012. aug. 22. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:

Más a tartási költség, és más az indulási:) egy szárazföldinek is, mire kialakítod a kényelmes helyet bizony bele lehet nyúlni a pénztárcába...

Nekem pézsmateknőseim vannak, de én az otthonom díszének is szántam őket, aquaterrariumuk 500liter és minden berendezéssel vízmelegítővel, egyedi készítésű szűrővel együtt megúsztam 40000ből, ennek örültem is, majd elkezdtem bútorokat nézni hozzá, és leesett ám az állam:) vannak egyszerűbb akváriumtartó szekrények 20-30-40 ezrekért de azok olyanok is... ami nagyon megtetszett az boltban 150k volt, így inkább megcsináltattam ugyanazt asztalossal, így kijött, 50ből(eszméletlen mennyire lehúznák az embert a díszállat kereskedők)... tehát lényegében, 100k ból megúsztam, 110 a 4 állattal együtt.

nehéz kérdés, hogy mennyibe kerül, ez függ rengeteg mindentől, márkáktól, általánosságban például, szerintem ha egy kisebb terkót veszel, abba valami gagyibb szűrőt, és fűtést, akkor gondolom kihozhatod, 20-25 körül, de ha komolyan gondolod, a teknőstartást, akkor előbb utóbb úgyis életformáddá válik, és rendszeresen rengeteget költesz rájuk.

2012. aug. 22. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!