Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknősnek adhatok...

Ékszerteknősnek adhatok nektarint vagy sárgabarackot?

Figyelt kérdés

2012. aug. 23. 13:57
 1/3 anonim ***** válasza:
79%
Nyugodtan, szeretik a gyümölcsöket, zöldségeket. Csak arra ügyelj, hogy változatosan étkezzen, vagy leggyakrabban halat kapjon, mert abban megvan minden.
2012. aug. 24. 07:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
koszonom szepen! mindennap halat kap, ezzel akarom valtozatossa tenni :D
2012. aug. 27. 09:33
 3/3 anonim válasza:
Persze, megpróbálhatod. De nézd, nem minden teknős rajong érte. Szóval ha nem eszi meg, hagyd egy kicsit egyedül vele, de nem valószínű, hogy rá tudod bírni. Tudod, a teknősök eléggé önfejű jószágok. Egyébként pontosan milyen az ékszertekid? Nekem sárga fülü-m van. Én, személy szerint, nem nagyon adok a tekimnek. Tapasztalat, hisz' én is adtam a tekimnek, viszont nem minden zöldség-gyümölcsért vannak oda. Hiszen jó ha tudod, hogy az ékszerteki is, mint szinte az összes vízi teknős ragadozó állat. Én szoktam neki legyet, nyers halat, meg ilyeneket is adni. Nekem az állat boltba mondták itt, Debrecenben, hogy ne adjam neki ezeket a szárított vackokat, mert az semmit sem ér, neki a vitamin a nyers, fehér és más kishalak. Mennyi idős a teknősöd? Jobb ha tudod, mielőtt akármit is kipróbálsz. De ne vedd neki az ilyen vízben oldódó cuccokat sem, amire az van írva pl. hogy páncélerősítő, mert ezt is a boltba mondta nekem a csaj, hogy nem érdemes, semmire se jó, nem fog az állat szervezetében felszívódni. Ez hülyeség. Én sosem vettem, de a boltba kérdeztem rá, hogy van-e vitamin teknősöknek. Hát remélem segítettem a sajátos tapasztalataimmal, ha segítség kell, nyugodtan írj privát üzit. :d Byee
2012. aug. 27. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!