Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogyan vehetném rá szüleimet...

Hogyan vehetném rá szüleimet hogy vehessek egy szakállas agámát? SÜRGŐS

Figyelt kérdés
Nem engedik hogy vegyek egy szakállas agámát ezért minden ötletre nyitott vagyok!

2012. aug. 24. 11:11
 1/9 anonim válasza:

Hát vedd meg xDD


am ha mondod havernak vagy barátnődnek h szülinapod v névnapod van vagy ha nem akkor is vegyenek neked egyet te kifizeted csak hogy ne az legyen h te vetted xDD rem érthető

2012. aug. 24. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:

Köszi!

Csak az a baj hogy akkor a szüleim beszélni fognak az ő szüleivel és egy agámát nem kaphatok mert rájönne hogy én kértem őket!

Meg még nincs terráriumom!

És am 20000 egy darab ilyet szülinapra?

2012. aug. 24. 11:53
 3/9 anonim ***** válasza:
nőlj fel, költözz el és olyan állatot tartasz amilyet csak szeretnél. Amíg azonban az ő lakásukba laksz, nekik is együtt kell élni az állattal és az állatnak sem jó ha valaki -akinek a jelen esetben döntő hatalma van- utálja.
2012. aug. 24. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim válasza:
hát nemtudom .osan miért nem engedi, és hány éves vagy?
2012. aug. 24. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Vedd meg oszt kész. Kidobni csak nem fogják. De ha nincs pénzed, akkor fogadd el, hogy nem lesz. Tájékoztatlak, nem 20, hanem 40 vagy inkább 50 ezer lesz az egész egyben. Terrárium (20), agáma (10), melegítő és UV lámpa (15), homok, kövek, vizestál, dekor (5).
2012. aug. 24. 14:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Max annyi hogy büntetésben leszel 1 hétig ! :D VEDD MEG ( én is magamnak szereztem macskát is aztán annyira megszerették a szüleim hogy még bünti sem járt érte :DD )
2012. aug. 24. 14:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

az utolsó vagyok

12/L

2012. aug. 24. 14:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
mint az előttem néhánnyal kommentelő, szólok, hogy igen terrarium, fűtés, dekoráció, világítás, ez mind mind pénzbe kerül és bizony nem kevésbe, ha az állatra sincsen pénzed, akkor szépen felejtsd el ezt a fellángolást most, mert csak megölnéd...
2012. aug. 26. 01:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Van rá pénzem és meg fogom venni!
2012. aug. 26. 12:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!