Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mitől lehet ez?

Mitől lehet ez?

Figyelt kérdés

Teknősömnek adtam enni,és a vizébe voltak ilyen pár mm-s kis fekete férgek.Ezek a teknősből jönnek ki vagy honnan?Tegnapelőtt raktuk át ebbe az akváriumba,teljesen tiszta volt.

És hogy lehet tőlük megszabadulni?


2012. aug. 31. 09:38
 1/4 geobarbi ***** válasza:
lehetséges, hogy az étel volt férges, ez sajnos előfordulhat. cseréld le teljesen a vizet újra, meg pucold ki a szűrőt, hátha elég ennyi. milyen ennivalót adtál neki?
2012. aug. 31. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Szívmixxel,szárított rákkal etetjük most épp.
2012. aug. 31. 09:48
 3/4 geobarbi ***** válasza:
tudom, ez nem ide tartozik, de ilyeneket ne adj neki, felesleges. maradj csakis a fagyasztott halnál, mert beteg lesz.
2012. aug. 31. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

fagyasztott/élő hal, csigák, növények pl hínárfélék ilyenek, esetleg saláta,

a legtöbb felnőtt vízi tekinek szüksége van növényi tápanyagra is, szerintem a leglogikusabb, a beraknak hozzá vízinövényt, abból csipegethet ha akar, de nem rohad bele a vízbe...

mindenképpen a hal legyen a fő táplálék, csontostól, mindenestől, én ilyen sokat emlegetett szívmixet, meg szárított gezemicéket még sosem adtam a tekijeimnek, de az életkoruk alapján, nem is hiányzik nekik...

2012. aug. 31. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!