Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt ajánlotok?

Milyen hüllőt ajánlotok?

Figyelt kérdés
Még nem volt hüllőm és most szeretnék egyet. szeretném majd kézbe venni, kivenni a helyéről. Könnyen gondozható legyen és bírja, ha magára hagyjuk. 15/ L
2012. szept. 1. 18:46
 1/8 anonim ***** válasza:
A kaméleon a legjobb minden hüllő közül!
2012. szept. 1. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Házi sárkány...nekem van egy :DDDD
2012. szept. 1. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

ékszerteknőst ajánlanék!

Énnekem az van és akár 1 hétig is kibírja táplálék nélkül

kézbe is lehet venni,

a takarítása is 15-20 perc alatt megvan.

szerintem az akvaterráriumba csak ezeket kell venni:

vízmelegítő (Nyáron ki lehet venni)

apró kavics (környezetért)

és egy kimászó

2012. szept. 1. 18:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

A kaméleont kezdésnek nem ajánlom. Érzékeny állatkák. Gondolom kígyót nem szeretnél, ha esetleg szóba jöhet, akkor királypiton.

Egyébként az Új-kaledóniai Vitorlásgekkót és a Leopárd gekkót ajánlom. Éjszakai állatok, de felnőtt korukra több napig bírják egyedül, és kezesek, jól tűrik a taperolást. (De azt tudd, hogy egyik hüllő sem szereti a sok zaklatást. :) )


A szakállas agáma is szóba jöhet, de ő költségesebb állat.


Azt tartsd szem előtt, hogy az alapszabályokat be kell tartani mindegyiknél,csak a megfelelő környezet és tartás mellett lehet egészséges, szép állatod. :)

2012. szept. 1. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
leopárd gekkó a legjobb, szerintem:D
2012. szept. 1. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Görög teknős! Nagyon aranyos állat, lehet moleszterálni is, elég nagy terráriumban lehet betenni neki több napra elég kaját is, persze csak vigyázva, nehogy megromoljon...

Amúgy nem szeretem ezeket a hozzászólásokat, amikben reklámozzátok, hogy a teknős simán ki bír 1 hetet is élelem nélkül... ehhez hozzátenném, ti is kibírjátok, de gondolom ti sem szeretnétek 1 hétig nem enni...

2012. szept. 1. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
én a szakállas agámát ajánlom
2012. szept. 1. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
tigrispiton
2012. szept. 5. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!