Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt vegyek?

Milyen hüllőt vegyek?

Figyelt kérdés
Szeretnék egy hüllőt,de nem tudom milyet vegyek? (Olcsó könnyen tartható.)

2012. szept. 2. 12:28
 1/8 anonim ***** válasza:

ékszerteknőst ajánlanék!

Énnekem az van és akár 1 hétig is kibírja táplálék nélkül

kézbe is lehet venni,

a takarítása is 15-20 perc alatt megvan.

szerintem az akvaterráriumba csak ezeket kell venni:

vízmelegítő (Nyáron ki lehet venni)

apró kavics (környezetért)

és egy kimászó

A kavicsokat kereshetsz bárhol.

A tekenős kb. 3000-4000FT.

Egy 10W-os vízmelegítő kb. 5000FT.

A kimászó 600FT.

2012. szept. 2. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Én a királypitont ajánlanám.

Nagyjából 2 hetente kell etetni,páratartalomra,hőmérsékletre annyira nem érzékeny,nagyjából 120-150 centiméterre nő meg.

[link]

Itt utánaolvashatsz bővebben.

2012. szept. 2. 16:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Énis a királypitont ajánlanám. nekem is van egy , nagyon szép,nyugodt természetű... :)
2012. szept. 2. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
az első válaszoló, egy tipikus hozzá nem értő, rövid életű teknős gazdája lesz, ne hallgass rá...
2012. szept. 2. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Miért?
2012. szept. 2. 20:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
52%

mert az ékszerteknőst gyerekkorában naponta, főleg hallal, etetjük, 10cm páncélhossztól, elég 4-5 nap egy héten, 15-20 cm körül rá térhetnünk a heti 3 szori étkezésre... lehet, hogy te csak hetente egyszer adsz neki enni, és lehet hogy ezt ő, 1-2 évig ki is bírja, de előbb utóbb elpusztul valamilyen hiánybetegségben, arról nem is beszélve, hogy te is kibírnád 1 hétig evés nélkül, de gondolom nem szeretnéd...

10w? melegítő??? az kb 10 liter víz melegítésére elég, egy valamire való teknős akvaterrariumra legalább 40-60 liter vízzel kéne számolnunk, oda viszont már nem elég a 10watt. + víztisztítót, egy az egyben kifelejtetted a felsorolásból.

2012. szept. 2. 20:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Figyelj Én naponta etetem, csak azt mondtam, hogy kibirja egy hétig.
2012. szept. 2. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
A leopárdgekkó is könnyen tartható. Ők most igen népszerűek, kezdőknek őket ajánlják. Azt tartsd szem előtt, hogy mindene meglegyen az állatnak, és ne csak 1 helyen tájékozódj a választott állatról. + legyen meg a berendezett/kipróbált helye mire megveszed az állatot. :)
2012. szept. 5. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!