Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős vagy leopárd gekkó?...

Teknős vagy leopárd gekkó? Melyiket ajánlanátok, melyiknek nehezebb a tartása, mik az előnyeik, hátrányaik, mit esznek, mekkora terrárium kell nekik?

Figyelt kérdés

2012. szept. 5. 17:17
 1/7 anonim ***** válasza:

ékszerteknőst ajánlanék!

Énnekem az van és akár 1 hétig is kibírja táplálék nélkül

kézbe is lehet venni,

a takarítása is 15-20 perc alatt megvan.

szerintem az akvaterráriumba csak ezeket kell venni:

vízmelegítő (Nyáron ki lehet venni)

apró kavics (környezetért)

és egy kimászó

A kavicsokat kereshetsz bárhol.

A legjobb étel neki a hal, vagy ha tél van lehet az állat kereskedőnél venni fagyasztott halat.

Akvaterráriumnak nem kell nagyon nagynak lennie.

lehet azt csinálni, hogy eleven nagyot veszel neki, vagy amikor kinőtte nagyobbat kell venni.

2012. szept. 5. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Bármelyiket is választod, nem lesz különösebb gond vele. A teknősnek talán az a hátránya, hogy meglehetősen nagyra nő (megfelelő táplálás mellett), a nagy tekinek meg nagy hely kell és nagy koszt tud csinálni. ;)
2012. szept. 5. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
első, ha már folyamatosan ugyan azt a választ copyzod be mindenkinek, légyszíves szedd már ki belőle, hogy nem eteted hetekig... ne nevelj már tudatlan állatkínzókat...
2012. szept. 5. 19:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
te is kibírod 1 hétig táplálék nélkül, anyádék gondolom mégse hagynak otthon kaja nélkül egy hétig, sőt ennyi erővel bármilyen állat kibírja 1 hétig...
2012. szept. 5. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Már mondtam, hogy én mindennap etetem, de csak azt mondtam,

hogy kibírja egy hétig.

szerintem nincsen olyan idióta ember aki hetente etetné a

fiatal teknősét.

2012. szept. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Egy csomó olyan idióta van, sajnos még kereskedők között is van olyan... pont ma voltam az egyik kedvenc kisállat kereskedésemben, és új eladó csaj volt, nagyon szép szőke vékony pont az esetem, gondoltam kikérdezem, játszottam a hülyét mintha teknőst akarnék venni... Meg is kaptam tőle a felvilágosítást, hogy a teknősöknek, ritkán kell enni adni, nem nőnek meg, és azért nem ég náluk a világítás, mert csak egy városi legenda, hogy szükségük lenne a fényre... Esküszöm, ha pár ezer kilométerrel nyugatabbra alkalmaznának egy ilyet állat kereskedésben, tuti bezárnák a helyet állatkínzásért...
2012. szept. 5. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Tényleg?

Úr Isten, azok teknősöket sajnálom.

2012. szept. 5. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!