Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy alakítsam át az akváriumo...

K95 kérdése:

Hogy alakítsam át az akváriumot terráriummá?

Figyelt kérdés
Hamarosan veszek egy királypitont( ez lesz az első kígyóm) és nem tudom, hogy az akvárium tetejét hogy tudnám megoldani házilag hogy a szellőzés is megfelelő legyen, és ne tudjon kijönni onnan a kígyó . Előre is köszönöm a segítségeket! :)

2012. szept. 6. 00:27
 1/6 anonim ***** válasza:
szerintem legegyszerűbben ráccsal lehet megoldani az elzárást+szellőzést, a rögzítésre nincs tippem :S
2012. szept. 6. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi!:)
2012. szept. 6. 01:42
 3/6 anonim ***** válasza:
fából csinálsz egy szép mutatós keretet az aksi tetejére a keretet pedig akármilyen ráccsal bevonod. a lezárásra, pedig ki kell homosapiensoskodni valamit:P
2012. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

ismerősnél úgy volt, de ott csak egy siklónak :D hogy üveglap csíkok vágatva körbe, összeragasztva FBS-el, középen hagyva egy nagy luk, oda meg szúnyogháló volt ragasztva. És ha fölérakták a kezüket, támadta a szúnyoghálót.


Én inkább a takarítástól félnék egy kígyónál. A kis sikló is megharapta egyszer a lány kezét.

2012. szept. 6. 22:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm mindenkinek :) Akkor a keret szerintem már meg is van hogy hogy lesz, már csak a lezárást kell valahogy kitalálni :D
2012. szept. 7. 01:52
 6/6 anonim ***** válasza:
Tegyél rá egy 10 kilós követ, nehogy kinyomja a tetejét :D
2012. szept. 7. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!