Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Szerintetek úgy jó ha északára...

Szerintetek úgy jó ha északára kihúzom a vízszűrőt?

Figyelt kérdés

És reggelente nagyobb teljesítményre kapcsolnám egy órán át,

és utána normál teljesítményen mehetne egész estig.



2012. szept. 8. 20:38
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
47%
Nem. Tilos kikapcsolni, ugyanis a biológiai szűrést (a lényeget) azok a baktériumkultúrák végzik, amik a szűrő szivacsán élnek, és nekik áramlás szükséges, ha nincs áramlás, pár órán belül elpusztulnak, ami az akvárium vizének bedögléséhez vezet. Valamint nem lesz biológiai szűrésed, a halak meg mindenféle betegséget el fognak kapni, meg algásodni fogsz stb, mert nincs ami lebontsa a méreganyagokat, bomló hulladékokat (halkaka, kajamaradék, ilyenek).
2012. szept. 8. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
meg a hal is hü,lyét kap, ha ki-be kapcsolgatod.
2012. szept. 8. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

Ékszerteknősöm van és akkor húztam ki a szűrőt amikor az akvaterráium száraz résznél volt.



(AMúgy

2012. szept. 8. 20:52
 4/12 A kérdező kommentje:
(Amúgy ha halakról lett volna szó akkor halak,akvarisztika kategóriánál írtam volna.)
2012. szept. 8. 20:54
 5/12 anonim válasza:
Én meg AMÚGY nem is tudtam, hogy tekinek is kell szűrő.AMÚGY most már ennyivel okosabb vagyok :)
2012. szept. 8. 20:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Nem annyira alapfeltétel, a vízszűrő de nagyon jól tisztítja az akvaterráiumot.
2012. szept. 8. 21:04
 7/12 anonim ***** válasza:
Ugyanez a helyzet áll fent. A teknős abból a vízből iszik, és abból eszik, amibe ürít. Gondolom te se innád meg szívesen a pisis fürdő vizedet. Ugyanúgy igényli a tiszta vizet, mint a halak.
2012. szept. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
47%
teknős, hal, gőte, vagy akármi, amiben víz és élőlény van oda kell a szűrő, és ha szűrő, akkor nem kapcsoljuk ki, ez alapszabály. ha zavar a hangja vegyél eheim terméket.
2012. szept. 8. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
52%
Én éjszakára (ha nagyon zavar) kiszoktam húzni. Tapasztalatom szerint semmi nem történt. Én inkább a tapasztalataimnak hiszek minthogy valami biológiai magyarázatra. De te tudod mit választasz. :D
2012. szept. 9. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 A kérdező kommentje:
Engem nem zavar, csak én a teknősömre gondolok hiszen ő él ott.
2012. szept. 9. 17:04
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!