Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Egy görög teknőst szeretnék...

Egy görög teknőst szeretnék tartani. Egyszer volt ékszer teknősöm azt így egy egy olyan akváriumban tartottam amiben csak víz volt meg egy kis sziget, de valahol azt olvastam hogy a görög teknős az szárazföldi. Akkor mibe és hogy kell tartani?

Figyelt kérdés

2012. szept. 10. 20:04
 1/4 anonim ***** válasza:
nos ha görögteknőst szeretnél tartani, azt tanácsolom ne itt kérdezősködj, hanem googliban keress egy neked tetsző tenyésztőt, ésa honlapja átolvasása után, ha még van kérdésed, akkor tőle, egyébként cites engedély kell hozzá és egy csomót kell vele bajlódni...
2012. szept. 10. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Itt találsz infókat: [link]
2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Elnézést, rossz litnk, ez a jó: [link] :)
2012. szept. 10. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 geobarbi ***** válasza:
én is azt javaslom, amit az előző, egyébként terráriumban kell tartani természetesen, nagyobb korában udvaron kifutóban. tenyésztőtől vegyél tippeket, ne kereskedőtől(tegnap láttam egy kb 20x20-as terkóban egy kis görögtekit kereskedésben, legszivesebben zsebre tettem volna szegény állatot, hogy ellopjam)
2012. szept. 11. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!