Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Teknős összeszoktatás?

Teknős összeszoktatás?

Figyelt kérdés
Van egy négyhónapos sárgafülűm, de valószínűleg kapok még egyet. Ha kapok akkor az "új" teknős lesz, tehát nagyon kicsin vennénk. A mostani sem nagy, 4 cm. Hogy kell őket összeszoktatni? Nem fogják egymást bántani? Mert nagyon félek, hogy megharapják egymást.. Mire kell majd figyelni? Pl.: lehet őket együtt etetni?

2012. szept. 12. 17:13
 1/3 anonim ***** válasza:
szerintem nem lesz baj, de lehet, hogy eleinte félénkek lesznek kicsit :)
2012. szept. 12. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 geobarbi ***** válasza:
méretben, és korban megegyező tekiknél sincs garantálva, hogy nem lesz baj. próbálj meg legalább akkora teknőst szerezni, mint a mostani.
2012. szept. 12. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nekem amikor összeszoktattam a teknőseim akkor a nagy (pirosfülű) 1-1.5éves volt, a kicsi (sárgafülű) pedig szinte újszülött jól megkedvelték egymást és azóta is együtt vannak. kb 7éve.

Mindkettő nőstény, szerintem szimpátia függő.

2012. szept. 13. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!