Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Meg lesz a tekii?

Meg lesz a tekii?

Figyelt kérdés

Sziasztok, na az a történet, hogy a barátnőm elfelejtette visszatenni a teknősét a helyére, így kimászott, eltűnt. ez volt 5 napja! (mától kezdve! ekkor: 2012. 09. 13.-án) a kérdésem. mennyi a valószínűsége hogy meglesz? tudom hogy kicsikét felelőtlen volt! na jó, NAGYON. de negtív komikat mellőzzétek. köszike. van még reméény? :( :(

üdv..


2012. szept. 19. 17:51
 1/5 A kérdező kommentje:
6 hónapos, hím..sárgafülü ékszerteknős! esetleg valahol alszik? mély álomba merült és nem jön elő? esetlen már nem él? segítseteek :(
2012. szept. 19. 17:57
 2/5 anonim ***** válasza:

lakásban vagy az udvaron veszett el?

ha az udvaron, akkor kicsi az esélye.

Ha lakásban akkor valószínűleg meglesz.

Tegyetek ki lapos tálkákba vizet,meg kaját.

És nézzetek át mindent!, sötét, nyirkos, meleg helyeket főle. Kukkantsatok be minden alá, mögé.

2012. szept. 19. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim válasza:
Igen a lakástól is függ. Bár nem tudok többet mondani mint a másik, de azért sok sikert!
2012. szept. 21. 16:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Mindenkinek nagyon köszi. Nem, nem udvaron van. Viszont Sámsoni a barátnőm és állítólag a szobájában nyitva volt az ajtó, amikor ottfelejtette. Lement tévézni. :/ De egyébként 2 emeletes sorházban laknak, neki a másodikon van a szobája. :/ Esetleg leeshetett? Vagy csak elbújt? Köszi, sokat segítettél! :) Amúgy az ékszerteknősöket (sárgafülű) kell teleltetni? Csak mert úgy hallottam nem, de viszont nincs hőfokszabályzóm csak asztali lámpám. Esetleg tudsz segíteni? :p
2012. szept. 22. 09:25
 5/5 anonim válasza:

Elbújhatott. De az se kizárt hogy leesett. Bár azért ez tényleg felelőtlenség volt. :/

Teleltetni? Második válaszoló vagyok, amúgy. Nem tudom. Nekem is vannak teknőseim de még egy éve sincsenek meg. :)

Még egyszer sok sikert a megtalálásához. Ha sikerül megtalálni ügyeljetek jobban arra a teknősre!

2012. szept. 23. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!