Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknős SOS? (LENT)

Ékszerteknős SOS? (LENT)

Figyelt kérdés

Az a helyzet, hogy észrevettem, hogy az egyik teknősöm (gondolom a fiú) rezegteti a lábát a másik teknős fejénél(gondolom a lány). Ez mit jelent?

A másik dolog, hogy az előbb azt vettem észre, hogy mintha "puszilkóztak" volna..:) Mármint hogy összeérintették az orrukat vagy a szájukat és egy kis ideig úgy voltak. Ez miért volt?

Valamelyik nap pedig egymás felé fordítva a fejüket, körbe-körbe úsztak a terráriumban. Miért?

Ja és ők sárgafülű ékszertekik.:)

Előre is köszönöm a válaszokat!:)


2012. szept. 21. 14:38
 1/4 anonim válasza:
100%
a szeretet jele. Ettől még nem biztos hogy lesznek kicsik. Lehet baréti is a szeretet
2012. szept. 21. 14:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
A lábrezegtetés állítólag náluk az udvarlás. Az enyémek is szokták, szerintem irtó aranyosak!!!
2012. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:
Hát egyrészt van-e homok a terráriumban?? mert ha nincs akk úgyse tudnak hova tojást rakni...ha meg szeretnél nekik kixsiket akkor tegyél bele homokot :DD
2012. nov. 20. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
Én azt olvastam hogy ez náluk az úgy nevezett násztánc :):)egymással szemben úsznak és rezegtetik a végtagjaikat :):)
2013. ápr. 17. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!