Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A vízi teknősömnek adhatok...

A vízi teknősömnek adhatok hernyót?

Figyelt kérdés

Sziasztok, ma amint pucoltam a kukoricát, találtam benne 1 zöld hernyót. Van egy 4,1 cm-es kis ékszerteknőssöm, sárgafülű, és nem tudtam eldönteni adjam-e neki oda. Végül eltávolítottam, de jó ha tudom, adhatok-e vagy sem ilyeneket neki. Előre is köszönöm!

:)

Esetleg milyen rovarokat ehet ?


2012. szept. 29. 12:59
 1/2 anonim ***** válasza:
"Szőrös" hernyót ne adj neki, a többi mehet. Adhatsz még lepkét, tücsköt, sáskát, szöcskét, csótányt, lisztbogár lárvát (lisztkukacot). Ezek a ház körül is megtalálhatóak vagy akár vehetsz ilyeneket az állatkereskedésekben is. Viszont ismeretlen, élénk színű rovarokat ne adj, mert azok mérgezők lehetnek.
2012. szept. 29. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Vááá, értem,köszi :) Azt nem tudom, az ilyenektől undorodom :) Kidobtam az utcára. :)
2012. szept. 29. 18:40

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!