Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mi lehet a baja a sárgafülű...

Mi lehet a baja a sárgafülű tekimnek amióta kihoztam a kereskedésből azóta semmit sem eszik de mászik és napozik is? Nagyon el vagyok keseredve nem szeretném elveszteni ez alatt az 1 hét alatt nagyon a szívemhez nőtt :SSS

Figyelt kérdés
2012. szept. 29. 14:06
 1/6 anonim válasza:
Mit adsz neki enni? Mert az se mindegy, valamelyik válogatósabb próbálj ki többfélét. Ha meg élénk a teki sőt még napozik is akkor olyan nagy baj nem lehet szerintem csak még szokatlan neki a hely és azért nem eszik. Várj még pár napot és ha még mindig nem eszik semmit akkor menny el a kereskedésbe és kérdezd meg, hogy ilyenkor mi a teendő.
2012. szept. 29. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:

álltaláb a másikkal együtt fagyasztott hal de evett a másik már élő halat is

de ő nem hajlandó :(

2012. szept. 29. 16:27
 3/6 anonim ***** válasza:
azon a napon?Mert ha igen akkor azért mertz ismeretlen neki a hely kell neki kb. 1 hónapés azután zökkenő mentes az út.
2012. szept. 30. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
köszönöm a segítséget :) de az a baj hogy nagyon aggódom nehogy addíg elpuszuljon :((
2012. okt. 1. 18:47
 5/6 A kérdező kommentje:
Már minden rendben van vele eszik stb csak a hasánál a páncél eléggé puha mit lehetne vele csinálni??
2012. okt. 28. 15:53
 6/6 anonim ***** válasza:
Azért mert az a hasi része és ott mindig puhább.Az én teknőseimnek is puhább.:)De azért ha van időtök akkor megkéne nézetni egy állatorvossal.
2013. jan. 1. 12:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!