Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen kígyót tartsak?

Milyen kígyót tartsak?

Figyelt kérdés

Még nem tartotam kígyót (jobban érdekelnek a fán élõ fajták)


Köszi :)



2012. okt. 1. 01:54
 1/9 anonim ***** válasza:
Hát elsőre én királypitont vagy szivárványos boát ajánlanék neked.Első kígyónak ideálisak,mert nyugodt a természetük.Bár egyik sem fán él.
2012. okt. 1. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
thx :) és te melyiket tartanád ?
2012. okt. 1. 13:43
 3/9 anonim ***** válasza:
eunectes murinus
2012. okt. 1. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
xD
2012. okt. 1. 15:11
 5/9 anonim ***** válasza:

Első vagyok.Nekem Braziliai szivárványos boám van,és egy Smaragdzöld fapitonom.De szeretnék majd egy királypitont is,csak amelyik színváltozat nekem tetszik,az még nem igen kapható.

Igazából mind a kettő jó választás.De az alapján például eldöntheted,hogy milyen nagyra szeretnéd ha nőne a kígyód.Mert a királypiton 150 centinél nem lesz nagyobb,a szivárványos boa viszont jó két méteresre nő.

2012. okt. 1. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
akkor szerintem a boát választom :) egyszer (ha tapasztalt kígyó tartó leszek) majd én is szeretnék egy smaragdzöld fapitont :) ezért írtam , hogy jobban érdekelnek a fán élő fajták ,de ez a boa is naon tetszik :D
2012. okt. 1. 17:11
 7/9 anonim ***** válasza:

A smaragdzöld fapitont nem ajánlják első kígyónak,csak annak akinek már van tapasztalata,mivel elég szeszélyesek.Szerencsére a miék haláli nyugodt,egyszer kapott oda eddig a másfél év alatt,de csak mert éhes volt,és azt hitte a párom kezére,hogy kaja.

Akkor ajánlom figyelmedbe az október közepén tartandó terraplaza-t Budapesten.Ott biztos találnál magadnak megfelelő kígyót.A mi boánk is onnan lett 2 éve.

[link]

Vagy itt az oldalon is találhatsz eladó fajt.

2012. okt. 1. 17:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:

köszi a hasznos válaszokat ! akkor majd boát veszek :) amúgy tudom ,hogy a fapiton szeszélyes és "harapós" ! Írtam is , hogy majd ha tapasztalt leszek e téren, akkor szeretnék egyet :)

Sőt talán egyszer egy Tigrispitont is bevállalnék :D


Minden esettre mindenkinek, mindig ment a zöld pacsi ! még egyszer köszi a hasznos válaszokat :)

2012. okt. 1. 17:40
 9/9 anonim ***** válasza:
Hát nem hiszem,hogy a tigrispiton tartása nagyon megengedett.
2012. okt. 2. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!