Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki királyteknőshöz ért?

Valaki királyteknőshöz ért?

Figyelt kérdés
Az baj ha a Királyteknősöm nem 25-6 C°-os vízben van ,hanem olyan 18-9 C°os vízben van? meg baj ha egyedül van és nincs másik teki? ( válaszokat előre is köszönöm )

#teknősbéka #királyteknős #Mississipi tekős
2012. okt. 1. 18:02
 1/6 anonim ***** válasza:

Nekem két királytekim van.

Én azt gondolom, hogy szinte minden állat társas lény. Ők is állandóan együtt úszkálnak, mennek egymás után, udvarolnak egymásnak. SZóval szerintem ez fontos.

A víz hőmérséklet: kell nekik a melegebb, 20 fok alatt belassulnak, és szerintem könnyebben meg is fáznak,de ezt pontosan nem tudom, mert vízmelegítőm van, sosem hült ki ennyire a vizük.

2012. okt. 1. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! mennyibe kerül egy ilyen vízmelegítő?
2012. okt. 1. 18:39
 3/6 anonim ***** válasza:

3-4e ft.

De használtan még olcsóbban is kapsz.

2012. okt. 1. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Hmm.. köszönöm szépen!
2012. okt. 1. 19:13
 5/6 gagamama ***** válasza:
Hello nekem egy király és egy ékszerteknősöm van 1 évesek elmúltak és azt mondta az állatkereskedő hogy nem kell már nekik a fűtő szóval kivetűk fél órával később jéghideg volt a vízűk és a békák is szerencsére nem fáztak meg de nagyon trópusi állatkák így a meleget szertik, nem hisszem hogy jó ötlet 1 békát tartani én is amikor vettem őket mondtam a szűleimnek hogy csak ugy fogok én békát tartani ha társban lessz és nem eggyedűl és van társa.Nálam a vízhőmérséklet 30 fok, de ha valami bajok van akor majd jelzik.Remélem segitetem valamiben.
2012. okt. 14. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen (Y)
2012. okt. 14. 18:54

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!