Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Adhatok a szivárványos boámnak...

Adhatok a szivárványos boámnak tejet?

Figyelt kérdés
lehet , hogy hülyén hangzik de sok helyen hallottam , hogy lehet az óriáskígyóknak tejet adni.... még azt szeretném kérdezni hogy 1 éves kór alatt hányszor/milyen idő közönként kell vedlenie és mi az ideális pára tartalom számára (kérdőjel) válaszokat előre is köszi :)

2012. okt. 15. 15:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Abban a korban 1-2 havonta kellene vedlenie.Tejet pedig SEMMI KÉPPEN ne adj neki!! (szerintem amugy bele se nyalna) :'D
2012. okt. 15. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
A tejről még nem hallottam, hülyeség!Az ideális páratartalom 70-80%.
2012. okt. 15. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm az eddigi válaszokat :) még az érdekelne hogy honnan tudhatom KB. 1 héttel a vedlés elött, hogy vedleni fog? .... mert ugye akkor nem etethetem.... és ,hogy ez a 70%-80% pára nagyon fontos? KÖSZI =)
2012. okt. 15. 22:04
 4/5 anonim ***** válasza:
oNnan fogod tudni hogy vedleni fog,hogy a bőre kifakul,a szeme pedig opálos lesz.vedlés előtt a táplálékot nem vesz magához. :)
2012. okt. 16. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
permetezd néha vízzel vedlés előtt...tejet a cicának adunk
2013. jún. 24. 23:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!