Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Van egy szavanna varánuszom...

Van egy szavanna varánuszom ami nem eszik még nagyon fiatal kb. (13-15 cm) és nem tudom mivel kéne rávennem az evésre? VALAKI SEGÍTSEN!

Figyelt kérdés
A minden klappol a terráriumban...

2012. okt. 17. 06:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivel próbálod etetni? Adj neki változatosan kaját (azaz mindent ami mozog).
2012. okt. 17. 09:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Ja és milyen idős? A méret amit mondasz nekem eléggé kicsinek tűnik, ha fiatalabb mint tíz napos, akkor ne csodálkozz, hogy nem eszik még.
2012. okt. 17. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Max olyan 18-20 lehet de nem több
2012. okt. 17. 15:25
 4/7 A kérdező kommentje:

úgy szimlpán nem mozdul a kjára tesz egy nyelvmozgást rá és ennyi

lehet h az a baj h rövid a csipeszem és érzi a kezem szagát? és ezért nem mozdul a kajára ?

2012. okt. 17. 15:27
 5/7 A kérdező kommentje:
ja am tücsök lisztkukac gyászbogár lárva... még csak ezeket tudtam beszerezni amozgó dolgok közül...de ilyen fiatal egyednél be lehet próbálni a tojást vagy valami sovány húst
2012. okt. 17. 16:05
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Meg lehet próbálni akár napos egeret is. Ha nem fél a kezedtől próbáld abból adni.
2012. okt. 17. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jójó akkor azt is bepróbálom
2012. okt. 17. 16:43

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!