Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A teknősömet tarthatom az...

A teknősömet tarthatom az akváriumba a többi halammal együtt?

Figyelt kérdés
Van egy akváriumon amiben van 2 hal,a átalakítom úgy hogy a teknősnek is jó legyen,lakhat úgy?Pl háromnegyedig töltöm meg vízzel és kavicsból kiépítek neki egy kis száraz részt is.
2012. okt. 22. 12:55
 1/9 anonim ***** válasza:
64%

Ha nem bánod,hogy kb fél óra múlva már nem lesznek halaid,akkor persze :D

Nem jó megoldás,egyrészt a halakat folyamatosan stresszelné és meg is zabálná ,másrészt nem biztos,hogy ugyanolyan igényeik vannak,leterheli a vizet stb . Rossz ötlet.

2012. okt. 22. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
74%
kinyírná a halaidat:D
2012. okt. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ milyen teki és milyen halak?

Nekem együtt van két királyteki, 4 nagyobb csiga, és egy tucat guppi,akik rendszeresen szaporodnak. Lassabb típusú halakkal tényleg nem szabad összerakni őket, mert az elkaphatják, de ezek nagyon megszokták együtt, és a kishalak már folyton csipegetik a tekiket,ahogy az vedlenek.

2012. okt. 23. 17:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Utolsó nem tudom te hol élsz,de én guppikat kifejezetten azért vettem a teknőseimnek ,hogy levadásszák és meg is tették. Csigákat gond nélkül kibelezik.Idő kérdése nálad is.
2012. okt. 24. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Utolsó,igen én is azért vettem a guppikat,mert azt mondták levadásszák őket,de nem tették, így azok lelkesen elkezdtek szaporodni, a mini csigákat ők is egyben megették, de a nagyobbak maradtak. Nem tudom mennyi idő kérdése,de így élnek 10hónapja!
2012. okt. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
32%
Hát nem tudom,ha szereted a halaidat is akkor nekik mindenképp stresszes,meg a teknősök rohadtúl szennyezik a vizet ,előbb utóbb megpusztulnak a halak .
2012. okt. 24. 13:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Szerintem nem jó ötlet mert hát megeszi a teknős a halaidat
2012. nov. 1. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim válasza:
+ azon kívül, hogy ugyebár a teknős halakkal táplálkozik, így valószínűleg megenné őket, egyes halfajták mérgezőek lehetnek a teknős számára (pl. bizonyos díszhalak), így mindegyiknek baja lehet a dologból.
2012. nov. 12. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
utolsó ez igaz?? Pont gondolkoztam hogy veszek nekik karácsonyra élőhalat valami kis picit,de így? Honnét lehet tudni melyik mérgező?
2012. nov. 12. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!