Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki megtudná nekem mondani,...

Valaki megtudná nekem mondani, hogy a T-rex - nek a cricket diet nevű vitaminporát a tücskökkel kell - e feletetni előbb, vagy a tücsköt kell beleforgatni a porba és úgy adni, jelen esetben a leo. Gekkóimnak?

Figyelt kérdés
2012. okt. 23. 14:21
 1/5 anonim ***** válasza:
Fogsz egy adag tücsköt, berakod egy kis nylon zacskóba, fejükre szórsz vitaminport, és összerázod. Rájuk ragad, fehérek lesznek tőle. Aztán lehet adni a gekkónak.
2012. okt. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válasz Hable. KB. 5 éve tartok leo. gekkókat,és más hüllőket, tehát nem az a problémám, hogy hogyan kell vitaminporba forgatni az eleséget, hanem azt olvastam erről a T- REX CRICKET DIET nevű vitaminról, hogy az eleségállatokkal kell megetetni. És akkor most jönne a kérdésem, hogyha én nem az eleségállatoknak adom hanem beleforgatom a vitaminporba és közvetlenül a gekkóknak akkor lesz e valami bajuk. Eddig kimondottan gekkóknak való vitaminport használtam a T-rextől, és ezt a port most ajándékba kaptam, ezért nem ismerem.
2012. okt. 23. 15:30
 3/5 anonim ***** válasza:
Hja, akkor passz. Megeszi egyáltalán a tücsök? Hát próbáld ki, tedd akkor egy dobozba őket a kajával.
2012. okt. 23. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Ezt a típusút én sem ismerem. De még ha a tücsök eszi, akkor is ragadhat rá, és ha úgy kapja a gekkó, akkor mi van? Szóval szerintem nem árthat az sem ha csak simán beleforgatod, mert végülis mindenképp a gekkóba kerül, akárhogyan is nézzük.
2012. okt. 23. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat!!!Ugyan úgy fogom használni mint a kimondottan gekkóknak való vitamin port, az előbb két tücsköt beleforgattam és a gekkók szó nélkül megették,csak arra fogok figyelni hogy ne kapjanak belőle túl sokat egyszerre.
2012. okt. 23. 21:33

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!