Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Kaméleont szeretnék tartani....

Kaméleont szeretnék tartani. Honnan tájékozódjak, milyen oldalt ajánlotok? Ha nektek van, nehéz tartani, a tartása nagyon költséges?

Figyelt kérdés

2012. okt. 24. 17:37
 1/10 anonim ***** válasza:
29%
Minek? Ugyse látod soha.
2012. okt. 24. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Havi 5-6 ezer Ft-ba benne van a kajája 1-2 évesen.
2012. okt. 24. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
30%

Első,te hülye vagy.

Nos, nekemvolt de leesett a függonyről és eltort az álla, szóvalelkellett altatni. Kicsit húzós mert nagy terráriumkell neki,nekünk egy faág volt benne, kell neki melegítő lámpa,olyanhelyek ahovabetud bújni. Undi... kukacokateszik, nem tudommia fene volt ami nekem mindig az akváriumba volt de ilyen kis fekete szarbogarak jelentek meg...pedigtakarítottukmeg egyéb... nyáron szocskét fogtamneki. A kaméleon ára jó sok, szóvalaz egész egyotvenezresbe van benne. Étrendkiegészítő por is kell neki amit akukacra szórsz mikor csipesszel oda adod neki, azamikor elkapja az nagyon cuki. Kivemetted csak szegény torékeny nagyon. Amugy cukik, deha nem tudod rendesen gondolzni és nincsnek meg amegfelelő korulmények akkor ne vegyél.Macerás atartása. ésbocsi ha nagyon rosszul írtamvagyis hibásan de eltort aszemüvegem és alig látok. Sokszerencsét hozzá :]

2012. okt. 24. 23:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Kihagytamhogy csontkukacot nemszabad adni neki mert KIRÁGJA MAGÁT :OO...:S
2012. okt. 24. 23:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

:D a fekete szarbogarak lisztbogarak, amik a lisztkukacból kelnek ki


A kaméleon fő tápláléka tücsök és sáska legyen vitaminporozva. Lisztkukac csak időnként, mert sok benne a zsír.

2012. okt. 25. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

terrarium.hu

terrarista.hu

reptilia.hu

2012. okt. 25. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Köszi mindenkinek, aki értelmes választ adott. :)
2012. okt. 25. 21:05
 8/10 anonim ***** válasza:

Akkor rohagyon meg az osszes lisztkukac xD

Mindig azon gondolkodtam hogy kerül azoda?

De koszi,ezt is megtudtam:D És szivesen a választ.

2012. okt. 26. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 Antispecista ***** válasza:

Szia!


A kameleon vadonban elo allat. Miert szeretned elszakitani termeszetes elohelyetol?! Ertem en, hogy cuki, meg kulonc, meg meno, meg mittomen, de probalj arra gondolni, hogy egy allat egy ugyanolyan erzo leny mint mi, nem targy amivel kereskedni, ha meg a szabadban elo - ott a helye!

Inkabb mentsd meg egy az ember hulyesege miatt menhelyen sinylodo kutyanak, vaqgy macskanak az eletet! ;)

2012. nov. 3. 02:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Szerintem ha beírod a google-be,hogy kaméleon sok kaméleonos honlapot kihoz.

Egy kis ismertető:Madagaszkárról származik.Méretük:nőstény:35cm hím:55cm Berendezésük: alajzat:sera coco soil ez egy kókuszdióhéj rostokból készült homok kapható a kisállatkereskedésekben.

növény:orchidea,trópusi páfrány,moha.

Tápláléka:tücsök,szöcske,sáska,lisztkukac

Hőmérséklet:nappal:22-28 fok, éjjel:16-22 fok

Érdekes:A kaméleonok nem azért tudják megváltoztatni színüket,hogy álcázni tudják magukat,hanem az állat hangulata határozza meg pl.félelem,stressz,éhség,hőmérséklet,betegség,párzás.

2012. nov. 3. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!