Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Melyik a legszebb és legbizton...

Melyik a legszebb és legbiztonságosabb kígyófaj a lakásba? És veszprém vagy fejér megyében hol lehet beszerezni?

Figyelt kérdés
kígyót szeretnék venni otthonra, lehetőleg olcsót és már felnőttet!NEm öreget csak olyan2-3 éveset. De nem tudom hogy melyik a legjobb, és árban elfogadható?!
2009. aug. 9. 19:57
 1/3 anonim ***** válasza:

Én a királypitont javaslom, abszolút kézhez szoktatható, mutatós, kb 1 méteresre nő meg, szép testfelépítésű, nem az a "kukac" alkat. Nekünk volt öt darab, sajnos el kellett őket adnunk helyhiány miatt. Voltak siklóink és boánk is, de szerintem a királypiton a legjobb.

Azt nem tudom, hol lehet kapni. Ára 15.000 körül lehet kifejletten.

2009. aug. 10. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

nem tudom, előző...a királypiton ugyanaz, mint a királysikló....nem kevered véletlenül?


ez a két faj, amit ajánlani tudok én is: gabonasikló és királysikló


mindkettő könnyen kézhez szoktatható, nem nagy igényű, a két legolcsóbb faj( felnőtt példányok 12-15 000 ft között), és mutatósak,szépek is (főleg a királysikló,de a gabonasikló hibrid fajai is szépek)

2009. aug. 24. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
utánanéztem, nem ugyanaz, akkor jól gondoltam... első...a királypiton az egy óriáskígyófaj, nem? én is most akarok kígyót venni, eddig az általam leírt két fajtát lestem ki, de amit te írsz, az is tetszene
2009. aug. 24. 14:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!