Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Valaki aki ráér írna dolgokat...

Valaki aki ráér írna dolgokat a gabonasiklóról? :-)

Figyelt kérdés

12 éves lány vagyok, nem tudom mennyire normális hogy egy gabonasikló a vágyam.van egy 41 cm szélességű(mármint a leghosszabb része, az oldalai) ,20 cm magasságú terráriumom.ebben tarthatnám, amíg kicsi?

-hány cm-re nő meg? most így nem jut eszembe több dolog,bezzeg amíg nem voltam gépközelben milliónyi kérdést fel tudtam volna tenni.szóval ennyi lenne, ha gondoljátok írjatok több dolgot róluk:) tudom,tudom google a barátom de nem akarok 20120 oldalt végigolvasni)


2012. okt. 28. 18:30
1 2
 1/12 A kérdező kommentje:
ja és még egy kérdés :D MUSZÁJ neki élő egeret adni? néztem videókat és én annyira sajnálom őket.szóval nincs valamilyen táp/rovar amit megeszik?:)
2012. okt. 28. 18:47
 2/12 anonim ***** válasza:
Jó dolog a ganonasikló, és nem muszály neki élő egeret adni sőt még biztonságosabb is mert nem sebesíti meg a siklót, előtte öld meg az egeret vagy vegyél fagyasztottat
2012. okt. 29. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 Devilsmilex válasza:

46-112cm-esre nő meg, a kicsi 25-38cm-es

70x40cm nagy alapterületű üvegdobozba 2-3db állat befér

20-32 celsiusfokon kell tartani

fajtól függően vörös: 28-32 celsiusfok

sivatagi: 20-26 celsiusfok

10-15 évig él

12-32 tojást rak, 29-30 celsiusfokon keltethetjük keltetőben

májustól júliusig rakja a tojásaikat, július szeptember között kelnek ki

2012. okt. 29. 18:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
Ja és rovarokat nem lehet neki adni, csak rágcsálót, de van olyan sikló ami meg eszi a rovarokat, meg van olyan gyík h lábatlan ami hasonlít egy siklora
2012. okt. 29. 18:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 Devilsmilex válasza:

De milyen színűt szeretnél?

Mert attól függ, hogy hogyan gondozzad.

2012. okt. 29. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:

a vörös gabonasikló tetszik a legjobban:)

köszi a válaszokat!:)

2012. okt. 30. 07:39
 7/12 anonim ***** válasza:
Akkor el kell,hogy keserítselek,a gabona siklókat nem lehet rovarokkal etetni,el sem fogadnák tőled.Létezik olyan ami megeszi,például a floridai fűsikló,de azt kezdőknek nem ajánlják.Ha nem vagy képes egérrel etetni,akkor szerintem gondold át,hogy tényleg szeretnél e siklót.Inkább próbálkozz egy gyíkfélével,azok rovarokkal táplálkoznak.
2012. okt. 30. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 A kérdező kommentje:
okés, köszi a választ :) megnézem a gyíkokat is :D
2012. okt. 30. 09:17
 9/12 anonim válasza:
csak rágcsálókat eszik és néztem vöröset szeretnél az sima mezei gabonasikló az a legolcsóbb és a legszebb.Különben van belőle albínó is,meg ilyen fekete pusztai is
2012. okt. 30. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 Devilsmilex válasza:
van belőle zöld is [link]
2012. okt. 30. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!