Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A leopárdgekkónak lehet adni...

A leopárdgekkónak lehet adni gilisztát?

Figyelt kérdés
Olyanra gondolok amit kilehet ásni a kertben... Igazából nincs gekkom,csak érdekel:)
2012. okt. 28. 18:54
 1/4 anonim ***** válasza:
ez aranyos kérdés:D én sem tudom a választ, de írok ide ^^
2012. okt. 28. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nem.A hüllőkel és a kétéltűekkel csak olyan giliszta etethető,ami ÁLLATKERESKEDÉSEKBŐL származik!!!És nem horgászboltból,mert a halak a természetben élnek,gyakran élik túl a kisebb-nagyobb vízszennyeződéseket,tehát nekik mindegy,milyen gilisztát kapnak.A giliszta lehet ,,szennyezett'',a rothadó növényzetben,komposztban élők is halálosak a csúszómászóinkra nézve.Továbbá,a talaj lehet növényvédő szeres,és szennyezett is,ami az állat etetésénél egy újabb veszélylehetőség.

Tehát a biztos helyről beszerzett giliszta etethető a leopárd gekkóval(Eublepharis macularius),de nem javasolt fő táplálékként,de egy kis csemegének ideális lehet.Minden gekkó külön egyéniség,lehetnek kedvenc táplálékaik,így lehet,hogy néhány állat nem rajong majd a gilisztáért,vagy nem fogyasztja el azt.


Ha ezt el tudod fogadni válaszként egy 12 éves gyerektől,akkor válaszoltam a kérdésedre. :)))

2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
te most menőzni akartál ? :(
2012. okt. 28. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Elfogadom egy 12 éves gyerektől.:D ÉS KÖSZI:33
2012. okt. 28. 22:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!