Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Most vennék szkinket. Mire...

Bella0212 kérdése:

Most vennék szkinket. Mire figyeljek oda, hogyan kezdjem? Van szkinketek?

Figyelt kérdés

2012. okt. 29. 12:58
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Alapból milyen szkinkfélét szeretnél? Először is ha állatkereskedésben veszed akkor nézd ki mond meg az eladónak h szeretnéd ezt elvinni pár napon belül(csak h el ne vigyék előtted) és az alatt a párnap alatt állíts össze a terkót h beálljon a természetes klímája ami az állatkának kell ez a fajtól függ. ha van még valami kérdésed írjad:)nekem egy kéknyelvűm van és egy szelíd kis dagadék:)))
2012. okt. 29. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
kéknyelvű szkink jönne, már ki is néztem :) minden elő van készítve. Van valami különösebb igénye?:) sok helyen néztem, hogy kézhez lehet szoktatni és igencsak barátságos. tényleg így van?:) melyik az az eleség amit a legjobban szeret?
2012. okt. 29. 16:10
 3/3 anonim ***** válasza:

nekem pl.: az édesebb gyümölcsöket imádja lakmározni...de a kedvence turmixolt édes gyümi(baba pép)

A kézhez szoktatásról meg annyit h olyan szelíd tud lenni mit egy kutya vagy egy macska...nem tudom mihez máshoz hasonlítsam... az enyém pl.: imád dögleni a hasamon miközben tévét nézek egyszerűen imádom mint a többi kis hidegvérűmet...:)))Szerintem nem lesz nagy nehézség kézhez szoktatni ha már volt hüllőd és volt már hasonlóval dolgod... de ha mégse vagy biztos a dolgodban mert mondjuk ő az első kis hüllőd akkor állok rendelkezésedre:)))

2012. okt. 30. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!