Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Milyen hüllőt ajánlotok egy...

Milyen hüllőt ajánlotok egy lánynak, aki nem szeretne erre rengeteg pénzt költeni?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Nem tudom, milyen állatok vannak, amik hüllők, úgyhogy körülnéztem, de semmi infót nem találtam. Eredetileg a görög teknősön gondolkoztam, de bebizonyosodott, hogy nagyon drága (fűtés, izzó, terrárium, maga az állat). Úgyhogy máson gondolkozom. Szóval légyszi ajánljatok nekem más hüllő állatot, vagy bármilyen mást, ami nem nagyon büdös és drága:D De ha tudtok görög teknős szerkót (és állatot) olcsón, akkor is írhattok.
2012. okt. 31. 17:32
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
gabonasikló :D
2012. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
nekem ékszerteknősöm van amúgy, az is ugyanolyan cuki C:
2012. okt. 31. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:
mindegyik hüllőnél fűteni kell, erre és terráriumra, illetve magára az állatra költeni kell. nekem szárazföldi teknősöm volt. a kezdés nagyon drága, maga az állat is, de utána már ne kerül sokba a tartása. a villanyszámlát csak minimálisan emeli meg, mivel nem vízben él, ezért nem poaasd, ill. rohad benne az eledel, nem büdös és nem kell cserélni. az elős 20 évben alig eszik valamit. viszont egy tekinél arra is gondolnod kell, h még a befogott példányok is min. 50-60 évig élnek. miközben egyre csak nőnek és egyre nagyobb hely kell nekik...
2012. okt. 31. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:
Leopárd gekkó,vörös királysikló,kaliforniai királysikló,gabonasikló
2012. okt. 31. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim válasza:
Szerintem gekkót vegyél, énis azt vettem 5 napja már, nagyon jól néz ki, és nem kell vele túl sokat foglalkozni. Egy terrárium kell, homok az aljára, kövek, pár hely ahova eltud bújni és egy lámpa, ami tudja melegiteni a terráriumot, lehetőleg belülre. Egyébként azért is érdekes mert élve kell neki kaját adni, tücsköt, lisztkukacot, lárvákat stb, érdekes ahogy levadássza őket. Nézz róla képeket szerintem megfgok tetszeni :) Ha van róla kérdésed, írj nyugodtan.
2012. okt. 31. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim válasza:
Megfog* xD
2012. okt. 31. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 A kérdező kommentje:
Hisoka: A gekkót lehet simogatni? Én egy kicsit így első hallásra irtózok tőle:D
2012. nov. 1. 13:18
 8/11 anonim ***** válasza:
Vegyél tűzhasú gőtéket. Egy kisebb (csukott tetejű) akvaterráriumban lehet tartani őket, félig víz, néhány kőrakás, egy két úszó sziget polifoam vagy hungarocelldarabkából. Egy kis lámpa a tetejére. Ezeket jobban lehet rakosgatni szerintem. Néha ki lehet tenni asztalra sétálni. Úgy mennek, mint a mini krokodilok. De ha fogdosod őket, akkor utána kezet kell mosni. Egy héten csak egyszer esznek élő tubifexet. Kb 100 ft egy olyan kis adag, ami 4db gőtének 2 hétre elég.
2012. nov. 2. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
A gőtéknél csak arra kell figyelni ha kiteszed, nem szabad hogy kiszáradjon a bőrük. Néha érdemes belökni a vízbe őket :)
2012. nov. 2. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
ékszerteknős,leopárd gekkó,gabonasikló
2012. nov. 3. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!