Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mit esznek a sargafulu ekszert...

Mit esznek a sargafulu ekszerteknosok?

Figyelt kérdés
ma kaptam egy sargafulu ekszerteknost es nem tudom ,hogy azok mit esznek es nem ez az elso teknosom es mar elfelejtettem,hogy mit esznek legyszi segitsetek
2012. okt. 31. 18:22
 1/9 anonim ***** válasza:
Menj le az állatkereskedésbe, és kérdezd meg.
2012. nov. 1. 01:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 csabeeeeee ***** válasza:
Főleg ételt esznek!
2012. nov. 1. 07:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
Szárított halat , húst és még sok mindent de szerintem vegyél állatkereskedésben ételt .-
2012. nov. 1. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:

van egy teknősöd úgy hogy nincs kajája?:DDDDDDDDD

az szép -.-

2012. nov. 1. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
van kajaja amit hozza adtak valami sziv-mix
2012. nov. 1. 21:38
 6/9 anonim ***** válasza:
halat marhaszívet meg salátát
2012. nov. 4. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
ok koszi
2012. nov. 4. 15:42
 8/9 anonim ***** válasza:
A sárgafülű ékszerteknősök fiatalon még nem fogyasztanak növényi eredetű ételeket. Ez lassan alakul ki. 10 éves koruk után már nagyjából megegyezik a növényi, és állati táplálék igénye. Az idő múlásával egyre több növényi táplálékot fogyasztanak. Fogságba tartott egyedeknél elsősorban az élő, vagy fagyasztott hal legyen a fő táplálék. Ezen kívül adhatunk nekik zöldséget, gyümölcsöt, rovarokat, csirkemájat, marhaszív-darabokat és különböző csúszómászókat (pl. csiga, földigiliszta) . Ha megkapják a szükséges mennyiségű élő, vagy fagyasztott halat, akkor a különböző tápokat, vitaminokat csak "nasinak" adjuk. Általában ösztönösen nem szeretik a különböző tápokat, vitamin-granulátumokat, ezért, ha szükséges adni nekik, mindig a fő étkezés előtt adjuk, amikor még "éhen akarnak halni", mert olyankor szinte mindent megesznek. Elsősorban a hal a fő élelmük, ezért ha ettől eltérő étrendet alkalmazunk (ami nem ajánlott), nagyon kell figyelni a változatosságra, mert az egyoldalú etetéstől könnyen megbetegednek, és ez sok esetben már csak későn vehető észre.
2012. nov. 7. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
Én teknős tápal etetem és szeretik na és fagyasztot hallal és most fugök a halra megakarhója enni baz ujad nagyon cuki ilyenkor nem fáj xddd
2014. szept. 27. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!