Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Mennyibe kerül egy mocsári...

Mennyibe kerül egy mocsári teki és egyáltalán mekkorára nő meg?

Figyelt kérdés
2008. máj. 23. 06:48
 1/5 anonim válasza:
100%

szia,én úgy gondolom hogy mocsári teknőst nem lehet vásárolni mivel védett állat!magas eszmei értékkel rendelkezik.

Amúgy a méretét illetően olyan kb:2 tenyérnyire megnő/női kézre gondoltam/de ezt csak én gondolom így szia.

2008. máj. 23. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet vásárolni,mert védett úgyhogy keress más fajta teknőst ha azt akarsz tartani!
2008. máj. 26. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
40%
Ha kell mocsári teki tudok tuti helyet ahol találhatsz. Csak egy ásó kell mert a teki gyakran beássa magát a sárba és csak az orra látszik ki de egy két ásófordítás és már kint is van. Amúgy fogságban kutya nagyságúra is megnőhet úgyhogy vigyázni kell vele mert ha éhes és későn érsz haza megeszi ANYÁDAT.
2008. jún. 30. 22:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%

Mocsári teknős - Emys orbicularis

Védett állatok: gerincesek: hüllők.

Természetvédelmi értéke: 50.000 forint


A magyarországi teknősállomány egyelőre stabil, de elkezdték felmérését, hogy adott esetben hatékonyan védhessék. Mint minden kétéltű és hüllő, Magyarországon ez a faj is védett, pénzben kifejezett eszmei értéke 50 000 forint.

2009. szept. 8. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
olyan 5000 vagy néha 8000 Ft! 20 cm-re nő meg
2018. febr. 27. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!