Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » A szakállas agáma mekkora...

Sziszu91 kérdése:

A szakállas agáma mekkora amikor megszuletik? Minimum mekkora terráriumra van akkor szuksége és mikor nő akkorára, hogy nagyobb terrárium kelljen neki?! Amikor eléri a maximum hosszát legalább mekkora terrárium kell neki?!

Figyelt kérdés
2012. nov. 15. 20:40
 1/4 anonim ***** válasza:

Szerintem az 1 éves olyan 15 centis, de sosem tartottam, csak láttam őket boltban. 2 évesen meg olyan 20-25cm. De láttam egy hatalmasat is a terraplázán, volt vagy 40cm és egy olyan ránézésre 130 x 50 x 50cm -es terráriumban volt.

Kezes állat volt, ki is vették és úgy vitték a kezükön.

2012. nov. 16. 02:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Nagyjából 5 cm a farkával együtt mikor kibújnak a tojásból. Az általánosan ajánlott terrárium méret a 120x60x60, de ha 100x40x40-es van már neki abban ellesz rendesen.

Kb. 6 hónaposan 32-35 cm-esek, 1 évesen már 40-45 is lehet.

Ez nagyjából már a kifejlett példány mérete.

Nekünk a növendékek egy 70x40x50-esben vannak, perpill csak 1 db aki most 30 cm. Neki ez még 1-2 hónapig elég, addig remélem sikerül eladni őt.

2012. nov. 17. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
te agámákat tenyésztesz? én decemberben szeretnék venni. ha esetleg valami elérhetőséget tudnál adni megköszönném!
2012. nov. 20. 22:07
 4/4 anonim ***** válasza:
Úgy sejtem te írtál privit, amennyiben nem, szólj, és írok :)
2012. nov. 21. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!