Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Ékszerteknőst hogy lehet...

Ékszerteknőst hogy lehet elaltatni télre?

Figyelt kérdés
Az egész story ugy kezdődött, hogy még kb 4 évvel ezelőtt kaptam ékszerteknőst, akkor nagyon tetszett meg minden, de már abszolut nem foglalkozom vele, tényleg időm sincs rá, meg már nem is érdekel, megszeretni sem nagyon szerettem meg. Sajnálom szegényt, de nem tudok vele mit csinálni. Akárhányszor elhatározom hogy innentől foglalkozni fogok vele rendesen, soha nem jön össze, szóval valamit lépni kell. Arra gondoltam, hogy elaltatom télire, aztán tavasszal meg majd lesz vele valami. Várom a tanácsokat az altatással kapcsolatban, s más ötleteket is, hogy mit lehetne tenni ebben az esetben.

2012. nov. 25. 15:13
 1/4 anonim válasza:
2012. nov. 25. 15:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Add nekem!
2012. nov. 25. 15:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 Bálint2001 válasza:
sehogy nem lehet elaltatni ha már ennyire nincs időd rá add az egyik ismerősödnek vagy add el.
2012. dec. 22. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Idióta... Gyereket pláne nem bíznék rád.
2014. aug. 19. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!