Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Nemrég vettem egy óríáskigyót....

Nemrég vettem egy óríáskigyót. Általában kekszel etetem. Nyuszi a neve. Akarok baby kígyókat, hol vegyek nőstény óriáskígyót?

Figyelt kérdés
semmi

2012. dec. 2. 12:38
 1/10 anonim ***** válasza:
Menjél vissza oda, ahol vetted a hím óriáskígyót és mondd meg, hogy szeretnél pár neki :)
2012. dec. 2. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
62%

és a "baby kígyókkal" mit fogsz csinálni? nem tudom, hogy megy ez a hüllőknél, de pl. tengerimalacoknál a szülésbe bele is halhat az "anyuka", a felesleges szaporulatot meg nem minden állatkereskedésben fogadják be. ha pedig megtartod a kicsiket, akkor nekik is kell hely, elég kaja stb. úgyhogy ezt jól át kell gondolni, mielőtt veszel egy anyakígyót.

egyébként állatkereskedésekben, vagy tenyésztőknél biztos van nőstény is.

2012. dec. 2. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Ez most ugye csak trollkodás.A kígyó nem eszi meg a kekszet.Csak is kis emlősöket illetve egyes kígyók madár féléket fogyasztanak.És csak is élőt,vagy fagyasztottat felmelegítve.De ha ez komoly,akkor felejtsd el kígyókat,csak megölöd őket.Nem képesek a kekszet megemészteni.
2012. dec. 2. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
:)
2012. dec. 5. 20:34
 5/10 anonim válasza:
Menj ki a dzsungelbe és ott annyi kígyó van amennyit csak akarsz.
2013. jan. 25. 18:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
de komolyan. viccből neveztem egy nyuszinak, de eszik egeret, kicsi emlősöket, nem trollkodás. egyszer már adtam neki kekszet, megette. így uzsira, azt adok neki. na, hol vegyek nőstényt?
2013. dec. 24. 21:27
 7/10 anonim ***** válasza:
Amíg keksszel eteted,addig ne vegyél másikat.Nekik az nem tesz jót.
2013. dec. 26. 23:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
tényleg? :/ akkor abbahagyom..
2013. dec. 28. 13:17
 9/10 A kérdező kommentje:
Most visszamentem az állateladóhoz, ahol vettem Nyuszikámat. Azt mondta, hogy kettőhöz már engedély kell, csak nem tudom hogyan szerezzek. SOS
2014. márc. 14. 12:54
 10/10 anonim ***** válasza:
Milyet akarsz?Mert nem mindegyikhez kell engedély.Az engedélyt egyébként nagyon nehéz megszerezne.A helyi önkormányzatnál kell igényelni,ők karöltve az állategészségügyesekkel terepszemlét tartanak,hogy elbírálják,hogy az engedélyt kérelmező rendelkezik e a szükséges felszereléssel,és a minimum középfokú szakirányú végzettséggel,ha igen akkor már csak a szomszédoknak kell rábólintani,és megvan az engedély.
2014. márc. 14. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!