Kezdőoldal » Állatok » Hüllők » Hogy járjak a kedvében szegély...

Hogy járjak a kedvében szegélyes teknimnek? (: Szal mit készítsek neki esetleg mivel kedveskedjek neki? És milyen nevet adjak neki?

Figyelt kérdés
Kaptam egy szegélyes tekit és nem tom mikkel "szórakoztassam" őt?Vlk valami olyan nevet nemtudta ami egy angol szó?Előre is köszii!

2012. dec. 7. 19:30
 1/2 anonim ***** válasza:
Szerintem, majd ha jó idő lesz, keríts el neki a szabadban egy kis területet, ahova csak ő juthat be. Fontos, hogy legyen neki egy kis búvóhely, ahová rossz idő esetén behúzódhat. Viszonylag nagy területen él. A tartása, etetése és tenyésztése mindenben megegyezik a görög teknősével, így nem kell utánnajárnod mindenegyes dolognak. Szerintem nagyon jól fogja érezni magát, ha csinálsz/csináltatsz neki egy kis helyet, ami csak az övé. Egyébként jól kijön minden Görög és szárazföldi teknőssel. De nagyon vigyázz, 35 cm-re is megnő! A nevét szerintem majd a külseje és a viselkedése alapján döntsd el! Sok sikert hozzá, remélem segítettem!
2012. dec. 7. 19:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi.azt h megno tudtam :) am van ugye kulon terrariumja meg buvohelye (kishaza) a terrariumban,persze nyaron kint fogom tartani(alaposan elkeritett helyen :) köszii megegyszer!!
2012. dec. 7. 19:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!